ЛОТ 3590:
LEON SMETS (1895 - 1990)
€150 - €200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LEON SMETS (1895 - 1990)
"Vissersboten" - 6 etsen in 1 kader - Gesigneerd in de plaat - Afmeting kader: 63 x 76 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique