ЛОТ 4:
LOIC TUHAL (1962 - ) - "Le singe penseur" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Groot schilderij 100 x 100 cm
...
Продан:
€1 000 - €1 200
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique