ЛОТ 13:
FINN PEDERSEN (1944 - 2014) - "Untitled" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Deense school - 56 x 75 cm
Nom de ...
Продан:
€800 - €1 200
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique