ЛОТ 26:
Продан:
2 000
€3 000 - €4 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
JAN DE CLERCK (1881 - 1962) - "Scheepswerf Panesi Oostende" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Periode 1914 - Vermeld "BEELDEND OOSTENDE" blz 70 en "BONJOUR OSTENDE" blz 151 - TOP ! - 50 x 85 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique