ЛОТ 45:
€300 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
2 GROTE XIX EEUWSE SCHILDERIJEN MET PRACHTIGE KADERS - "Edeldame en edelheer" - Gedateerd 1855 en 1856 - Afmeting kaders: 150 x 120 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique