ЛОТ 66:
Продан:
2 000
€2 000 - €4 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
GERARD HOLMENS (1934 - 1995) - "Opus 6" - Grote sculptuur in gepolijste marmer - Gesigneerd - Gedateerd 1978 - H: 91 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique