ЛОТ 90:
Продан:
€500 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
JEAN MICHEL BASQUIAT (1960 - 1988) - (After) - "Untitled" - Mooie monochrome witte litho op zwart papier naar een werk van Basquiat - Gesigneerd - Genummerd 15/250 - 75 x 55 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique