ЛОТ 258:
Продан:
4 000
€6 000 - €8 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
PIERRE ALECHINSKY (1927 - )"Esprits follets" - Groot formaat litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 25/40 - Getiteld en gedateerd 2006 - 120 x 160 cm - TOPSTUK !
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique