ЛОТ 262:
GUILLAUME CORNEILLE (1922 - 2010)
Продан:
€800 - €1 000
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
CORNEILLE (1922 - 2010) - "Untitled" - Groot formaat litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1999 - Genummerd 151/200 - 104 x 68 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique