ЛОТ 296:
GUILLAUME CORNEILLE (1922 - 2010)
Продан:
€500 - €700
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
CORNEILLE (1922 - 2010) - "Enchantement de l'été" - Litho op Japans papier - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1962 (Zeldzaam vroeg werk!) - Epreuve d'artiste - 47 x 61 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique