LOT 726:
Sold:
€300 - €600
Buyer's Premium: 28%
JEF VAN TUERENHOUT (1926 - 2006) - "Untitled" - Grote litho - Gesigneerd in potlood - Genummerd 58/96 - 76 x 54 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique