LOT 2112:
Sold:
€200 - €400
Buyer's Premium: 28%
SCHILDERIJ MET MOOI GEDOREERD KADER - "Romantisch tafereel" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Afmeting kader: 91 x 107 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique