LOT 3004:
Sold:
€300 - €600
Buyer's Premium: 28%
PRACHTIGE GROTE ART NOUVEAU VAAS - TORHOUTS AARDEWERK - Gesigneerd L.M.V. - Zeldzame spreuk: "Onze tijd zoo verslyt" - H: 50 CM
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique