ЛОТ 3020:
Продан:
€300 - €600
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
PRACHTIGE ART NOUVEAU KRUIK - TORHOUTS aardewerk - Gesigneerd M.P.T. - Decor met bladeren in reliëf - H: 44 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique