ЛОТ 3353:
Продан:
€30 - €100
Комиссия аукционного дома: 28%
Далее
SCHILDERIJ XIX EEUW - "Stadszicht" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Verzameling Staatsminister Achiel Van Acker (1898 - 1975) - Veiling octobre 1979 - Galerie GARNIER - 34 x 24 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique