Part 1
By Dewit Auctions
Oct 19, 2024
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, Belgium

LOT 25:

FRED BERVOETS (1942 - ) - "zelfportret" - aquarelle - gesigneerd en getiteld - gedateerd 2000 - 23,5 x 29 cm

€500 - €1,000
Buyer's Premium: 28%
Auction took place on Oct 19, 2024 at Dewit Auctions