Part 1
By Dewit Auctions
Oct 19, 2024
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, Belgium

LOT 215:

PANAMARENKO (1940 - 2019)

Sold:
1,000
€1,500 - €2,000
Buyer's Premium: 28%
Auction took place on Oct 19, 2024 at Dewit Auctions

PANAMARENKO (1940 - 2019)
PANAMARENKO (1940 - ) - "de raaf" - tekening - gesigneerd, getiteld en gedateerd 24/2/2001 - in plexi kader - 14 x 20 cm