Part 1
By Dewit Auctions
Oct 19, 2024
Torhoutsesteenweg 475 8400 OOSTENDEBelgique, Belgium

LOT 243:

€800 - €1,000
Buyer's Premium: 28%
Auction took place on Oct 19, 2024 at Dewit Auctions

BENJAMIN VAN OOST (1980 - ) - mixed media - gesigneerd en gedateerd 2024 - met certificaat van de kunstenaar - 140 x 80 cm