Auction 103 Partea 1
De la Fidesarte
13.11.24
via Padre Reginaldo Giuliani, 7 30174 Mestre (VE), Italia

Mercoledì 13 Novembre Lotti 1 - 147 ore 16

Giovedì 14 Novembre Lotti 148 - 284 ore 16

Licitația a luat sfârșit

LOT 27:

Suite 347

Vandut pentru: €2,800
Preț de început:
2,000
Preț aproximativ :
€4,000 - €6,000
Comision casă de licitații: 25% Mai multe detalii
13.11.24 at Fidesarte
tag-uri:

PABLO PICASSO (Malaga 1881 - Mougins 1973, - )
Suite 347 21.9.68 II in lastra
acquaforte es. 27/50 cm. 20,9x26,7 (lastra) - 32,8x40,4 (foglio)
G. Bloch "Picasso: Catalogo dell'opera grafica 1966 - 1969" vol. 2,  ed. Wittenborn Art Books 1971, pag. 1809
certificato di provenienza a cura della Galerie Bordas Venezia su foto
collezione privata