LOT 1024:
Een romantica pendule, Frankrijk 19e eeuw
160
€200 - €300
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Verguld brons, met decor van rocailles en palmetten, bekroond door een verpozend galant paar onder palmboom - barstje emaille wijzerplaat, slinger manco. B h. 45.5 en b. 33 cm