LOT 1033:
Een Corpus Christi, Zuidelijke Nederlanden, midden 17e eeuw
160
€200 - €300
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Palmhout - rechterbovenarm gelijmd en middelvinger mist deel, beide voeten beschadigd - Herkomst: V&V, Den Bosch. Daarbij een gezwart houten kruis. B- h. 22.5 - 47 cm