LOT 13:
€100 - €200
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Johannes Embrosius van de Wetering de Rooy (1877-1972) Nederlands landschap met huisje en kerk aan het water, gesigneerd r.o. Olieverf op board, 24 x 34 cm.