LOT 18:
25
€50 - €100
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Onbekende kunstenaar, 20ste eeuw 2x Stilleven, ‘Paarse orchideeën in een vaas’, gesigneerd ‘v. Dalen’ r.o. & ‘Orchideeën met Chinees beeld’ ongesigneerd. Olieverf op doek, resp. 40,2 x 31 cm & 42,5 x 32 cm