LOT 20:
€100 - €200
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
K. Bulthuis Map met 51 gouaches van ‘Schepen op zee’, allen gesigneerd en gedateerd. Deze map laat een unieke keur zien aan diverse zeevaartuigen betrokken bij de Nederlandse zeevaart in de periode vanaf c.a. 1914 t/m 1976: van koopvaardijschepen zoals zeil-, stoom- en motorvaartuigen tot zeevisserijschepen en sleepboten voor de zee- en binnenvaart. De heer K. Bulthuis uit Groningen, woonachtig in Delft, kwam uit een schippersfamilie, is opgeleid als werktuigbouwkundige en heeft vanaf de eerste wereldoorlog gediend in de Marine.