LOT 33:
25
€50 - €100
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Hollandse School, 20e eeuw Een stilleven met buikfles en apothekerspot. Onduidelijk gesigneerd rechtsonder, olieverf op board. 36x28 cm.