LOT 47:
€200 - €400
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Ernest Dezentjé (1885-1972) ‘Zicht op een vulkaan’, gesigneerd ‘Ernest Dezentjé’ en gedateerd ‘15’ r.o. Olieverf op doek, 49 x 69,5 cm