LOTTO 7:
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Hollandse school, eind 19de/begin 20ste eeuw Zeegezicht met schepen in de woeste golven' ongesigneerd. Olieverf op tin, 22,5 x 26,5 cm