פריט 15:
€100 - €200
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Anton Pieck (1895-1987) “Kerkvenster te Amersfoort”, geannoteerd ‘eigen druk’ l.o. en gesigneerd in potlood r.o. Ets, 21 x 34 cm.