LOTTO 17:
Gerard Wiegman (1875-1964) “Bedrijvigheid in de haven”, gesigneerd l.o. Olieverf op doek, 42,5 x 61,5 cm.
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione