LOTTO 26:
25
€50 - €100
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Onbekende meester, 20e/21 eeuw “Bloemstilleven”, gesigneerd ‘J. Jensen’ r.o. Olieverf op board, 24 x 19 cm.