LOTTO 32:
Hollandse school, 20e eeuw “Havengezicht”, onduidelijk gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 34 x 64,5 cm.
25
€50 - €100
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione