פריט 37:
€200 - €400
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Gerard Nicolaas Korthals (1872-1938) ‘Houtschuur aan de Friese haven’, ongesigneerd. Olieverf op doek, 29,5 x 46,5 cm