LOTTO 39:
€200 - €400
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Hollandse school, mogelijk door Jan van Essen (1854-1936) ‘Bosrand’, gesigneerd ‘J. van Essen’ r.o. Olieverf op paneel, 19 x 32,4 cm