LOTTO 44:
€100 - €200
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Hollandse school, 20ste eeuw ‘Haven van Rotterdam’, onduidelijk gesigneerd r.o. Olieverf op doek, 50,5 x 60,5 cm