LOT 48:
125
€250 - €500
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Carl Eduard Ahrendts (1822-1898) ‘Figuur in een roeiboot en zeilschepen op de vaart’, gesigneerd ‘C.A. Ahrendts’ l.o. Olieverf op doek, 13,5 x 18,5 cm