LOTTO 1221:
25
€50 - €100
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Cornelis Leonardus Johannes Begeer (1869 - 1946), een bronzen plaquette met portretten van Juliana en Berhard en profil. Holland, 1e helft 20e eeuw. Met opschrift: Prinses Juliana en Prins Bernhard. Gesigneerd linksonderaan: Cornelis Begeer fec(it). Afm.: diam. 27,5 cm.