LOTTO 1234:
25
€50 - €100
Commissione per la casa d'aste: 30%
IVA: 21%
Solo su commissione
Twee percussiepistolen. De kleinste met een kanonsloop, op de loop gemerkt: Luik, België, eind 19e/ begin 20e eeuw, mechaniek niet werkend. Het grote pistool, khyber pass, Pakistan, naar ouder voorbeeld, hamer met twee stande ne met florale graveringen, 20e eeuw. Lengte langste pistool 33,5 cm.