LOT 6009:
25
€50 - €100
Buyer's Premium: 30%
VAT: 21%
Een verzilverde toiletset. Ontwerp: Johan Axel Prip, Denemarken, eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: een spiegel, twee kammen en een borstel. Elk gedecoreerd met bloemen in reliëf. Gemerkt met vuurtoren en monogram. Lengte spiegel 28,5 cm.