פריט 44:
€150 - €300
עמלת בית המכירות: 30%
מע"מ: 21%
Onduidelijk gesigneerd l.o. Zicht op een weide met een koe aan de waterkant. Olieverf op doek. Afm. 23,5 x 46 cm.