LOTTO 7:
HIPPOLYTE DAEYE (1873 - 1952)
Venduto:
1 500
€2 000 - €2 500
Commissione per la casa d'aste: 29%
HIPPOLYTE DAEYE (1873 - 1952)
"Twee kinderen" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - 60 x 50 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique