LOTTO 8:
JOSEPH WILLAERT (1936 - 2014)
Venduto:
1 000
€1 500 - €2 000
Commissione per la casa d'aste: 29%
JOSEPH WILLAERT (1936 - 2014)
"Hekje in gebroken" - Olieverf op doek + materie - Achteraan gesigneerd, getiteld en gedateerd 1984 - 70 x 70 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique