ЛОТ 19:
ROLAND DEVOLDER (1938 - )
Продан:
€800 - €1 200
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
ROLAND DEVOLDER (1938 - )
"Jockey te paard" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Groot schilderij - Kader SCHLEIPER - 90 x 120 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique