ЛОТ 20:
JAMES ENSOR (1860 - 1949)
Продан:
10 000
€12 000 - €15 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
JAMES ENSOR (1860 - 1949)
"Zicht op de Van Iseghemlaan en Leopold II laan te Oostende" - Kleurpotloodtekening - Gesigneerd en gedateerd 1941 - Met certificaat - 23,7 x 16 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique