ЛОТ 38:
FRANCOIS BOSSUET (1795 - 1889)
Продан:
€200 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
"Marine" - Olieverf op paneel - Gesigneerd - Achteraan oud etiket - 13 x 9 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique