ЛОТ 39:
POL MARA (1920 - 1998)
Продан:
€500 - €800
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
POL MARA (1920 - 1998)
"Raconte-moi" - Olieverf op doek - Achteraan gesigneerd en gedateerd 1979 - 81 x 100 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique