ЛОТ 44:
Продан:
€500 - €1 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Mooi antiek schilderij - "Voorname heer" - Olieverf op paneel - Linksboven gesigneerd en gedateerd 1655 - Oude restauratie - Gesigneerd Aetatis Suae - 76 x 60 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique