ЛОТ 45:
PAUL PERMEKE (1918 - 1990)
Продан:
€1 000 - €1 500
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
PAUL PERMEKE (1918 - 1990)
"Landschap met hoeves en woonwagens" - Olieverf op doek - Gesigneerd - Groot schilderij - 100 x 120 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique