ЛОТ 50:
Продан:
€200 - €400
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
Schilderij - "Schapen en kippen" - Olieverf op paneel - Rechtsonder moeilijk leesbaar gesigneerd - Mooi gedoreerd kader - 24 x 33 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique