ЛОТ 51:
LUC TUYMANS (1958 - )
Продан:
2 000
€3 000 - €5 000
Комиссия аукционного дома: 29%
Далее
LUC TUYMANS (1958 - )
"Berlin II" - Acrylic ink on polyester tracing paper" - Gesigneerd en gedateerd 2020 - Provenance: ZENO & GALLERY (ANTWERPEN) - 29,7 x 21 cm
Nom de la banque : Fintro BNP Paribas
Bic : GEBABEBB
Iban : BE21 1434 0078 4503
Adresse de la banque
BVBA Thesauria
Fintro ( Fortis)
Alfons Pieterslaan 2
8400 Oostende
Belgique