LOTE 329:
PIERRE ALECHINSKY (1927 - )
Vendido:
1 000
€1 200 - €1 500
Comisión de la casa de subasta: 29%
IVA: 21%
PIERRE ALECHINSKY (1927 - )
"Serpent chanté" - Litho - Gesigneerd in potlood - gedateerd 2002 en getiteld - Genummerd 4/60 - 64 x 47cm